• Przechowalnia 0
 • kontakt ze sprzedawcą
  Tel: 609 559 879
  e-mail:
  modomanka-68@wp.pl
  infolinia czynna:
  poniedziałek- sobota
  w godz. 8.00-21.00

  Facebook Messenger
  Regulamin

  Regulamin zakupów

  1. Sklep internetowy MODOMANKA prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.modomanka.com.pl 

  2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie MODOMANKA są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

  3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych  są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

  4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta rachunek zwykły (nie jesteśmy płatnikami vat)

  5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej FEDEX lub na życzenie klienta POCZTĄ POLSKĄ. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

  6. Możliwe są następujące formy płatności:

  o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

  o Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.

  Przesyłki dostarczane firmą kurierską FEDEX są zazwyczaj na kolejny dzień roboczy od wysyłki. SKLEP MODOMANKA nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się firmy kurierskiej z umów obsługi przewozowej.

  7. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu.
   Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna, wraz z paragonem oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić pieniądze.
  w ciągu 7 dni roboczych zwraca pieniądze na rachunek klienta.
  Podstawą do zwrotu jest paragon fiskalny, jeśli klient zgubił otrzymany paragon zwrot jest niemożliwy.

  8. Przed odebraniem przesyłki  należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu Jeśli coś takiego ma miejce należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. 

  9. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością.

  10. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie MODOMANKA. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.